Tel : 0212 523 80 80 (Pbx) Fax : 0212 523 18 39 E-mail : info@sivripatent.com
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00
Tel : 0212 523 80 80 (Pbx) Fax : 0212 523 18 39 E-mail : info@sivripatent.com
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00

İstanbul Marka Tescili

İsim hakkı almak, bu gün için en önemli meseledir. İster yurt içi olsun ister yurt dışı olsun, İstanbul marka tescili, ihmal edilmemelidir. Yurt dışı patent işlemlerinde, toplulukta bulunan ülkelerde geçerli marka tescil işlemi gerçekleşmektedir. Avrupa, Asya ve Afrika gibi ayrı yarı topluluklardan, marka tescil belgesi almanız gerekir. Bu gün için en geniş yurt dışı tescil işlemi, madrid topluluğudur. 100’ü aşkın bu toplulukta bulunmaktadır.

Marka Tescili

İstanbul Marka Tescili

Tescil işlemleri, piyasada isminizin, logonuzun, tasarımınızın veya size özel bir çalışmanızın taklit edilmesini veya çalınmasını önleyecektir. Marka tescili kategorisinde hizmet veren firmamız, gerek yurt dışı olsun ve gerekse yurt içi olsun, sizin için hayati öneme sahip olan marka tescil işlemlerini, başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Marka tescil ofisi kategorisinde, tasarım, resim, müzik, albüm, isim, marka ve logo gibi birçok size özel çalışmaları, tescilleyebilirsiniz. Bu tescilleme işlemiyle, artık özel çalışmalarınız taklit edilemez. Bilim dünyasındaki buluşlar ve araç dünyasındaki tasarım çalışmaları, ancak marka tescili ile korunabilir.

Marka Tescili Neden Önemlidir ?

Büyük bir marka olduğunuzu düşünün ve marka tescilini de yaptırmadığınızı hesap edin. Müşterileriniz, markanızı benimsemiş ve nerede olursa olsun ürünlerin üzerinde markanızı aradığını düşünün. Eğer marka tescili yoksa dışarıdan birileri markanızı ismiyle logosuyla birebir kopyaladığı zaman, bir anda bütün müşterilerinizi kendine çekebilir. Bu durumda her hangi bir hak iddia edemezsiniz. Ancak marka tescilini yaptırırsanız, bu sorun ortadan kalkacaktır. İsminiz veya markanız artık resmi koruma altına girecektir. Marka tescil merkezi kategorisinde etkili fiyat anlayışını benimseyen firmamız, sizin için en uygun şartlarda marka tescil işlemini gerçekleştirecektir. Marka tescil merkezi olarak, sizin için kısa zamanda marka tescil işlemini gerçekleştiriyoruz. Sivri patent patent olarak, dünyaya açılmanızı sağlayacak uluslararası arenada söz sahibi yapacak marka tescil işlemlerini kısa zamanda gerçekleştiriyoruz. Coğrafi işaret tescili, beş adımda marka tescil sınıfları ve diğer tescil işlemleri kategorisinde etkili hizmet vermekteyiz. Ön başvuru, inceleme dönemi, bülten dönemi, kabul kararı ve tescil belgesi sıralamasıyla hizmet vermekteyiz. Endüstriyel tasarım, faydalı modeller, coğrafi işaretler ve barkod tescili hizmetleriyle, marka tescil işlemlerinde etkili çözümler sunuyoruz.

İstanbul Marka Tescili hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.