Tel : 0212 523 80 80 (Pbx) Fax : 0212 523 18 39 E-mail : info@sivripatent.com
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00
Tel : 0212 523 80 80 (Pbx) Fax : 0212 523 18 39 E-mail : info@sivripatent.com
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00

Marka Tescili Sınıfları

Patent, isim, tasarım, logo ve size özel çalışmaların korunmasında en önemli etkendir. Hızla sanayileşen ve her geçen gün büyüyen ekonomisiyle, dünyada büyük bir yarış vardır. Bu yarışta en önde gidenler, reklam ve patent konusunda ödün vermemektedir. Taklit edilmek, bir firma için en büyük zararı meydana getirecektir. Marka tescili sınıfları kategorisinde yer alan bütün çalışmalarınız için bizi aramanız yeterlidir. Tasarım, resim ve diğer birçok çalışmalarınız, marka tescil hizmetimizle koruma altına alınacaktır.

İstanbul Marka Tescili

Marka Tescili Sınıfları

Metropol kentlerimizden olan İstanbul’da, pratik ve etkili çalışma sistemimizle, en kısa zamanda patent alma işlemlerinizi, çözüme kavuşturuyoruz. Türk Patent Enstitüsü’ne yapılan başvuru, ilk başvurudur. Bu başvuruya üç aylık bir itiraz süresi konmuştur. Bu üç aylık sürede, marka ve isimlerinize gelebilecek itirazlar değerlendirilmektedir. İstanbul marka tescili konusunda söz sahibi olan firmamızla, tasarım, logo, sanatsal çalışmalar, eserler ve isimler, kısa zamanda patent işlemi gerçekleştirilmektedir. Marka tescil, büyük firma olma yolundaki ilk önemli konudur. Patent işleminin ihmal edilmesi, ciddi sonuçların meydana gelmesine neden olacaktır.

Marka Tescil Belgesi ve Önemi

Bu belgeyi almak için, öncelikle isminizin başkası tarafından tescillenmemiş olması gerekir. Aynı isme marka tescil belgesi verilmemektedir. Bu nedenle ön başvuruda üç aylık bekleme süresi vardır. Türk Patent Kurumu kategorisinde, marka tescil ofisi seçenekleri, tescil işlemlerinin başarılı sonuçlar vermesi için önemlidir. Siz ilk defa başvuru yapacağınız için, birçok sorunla karşılaşabilirsiniz. Marka tescillemek için, bu işin profesyonellerinin tercih edilmesi, kısa zamanda tescil işleminin bitmesinde önemli rol oynayacaktır. Bu sektörde adından sıkça söz ettiren firmamız, marka tescili, tasarım tescili, isim ve logo tescili, renk ve diğer özel çalışmaların tescili, Sivri patent tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız, etkili ve başarılı çalışma sistemleriyle tanınan bir firmamız, yurt içi veya yurt dışı patent işlemlerinde başarılı sonuçlar almak için, bu konuda uzman olan firmamızı aramanız yeterlidir. Hemen size dönüş yapabiliriz. Coğrafi konum ve diğer konularda da bizden yardım alabilirsiniz. Bu konuda tecrübeli firmaları tercih etmek, kısa zamanda tescil işlemlerini bitirmek anlamına gelir.

Marka Tescili Sınıfları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.