Tel : 0212 523 80 80 (Pbx) Fax : 0212 523 18 39 E-mail : info@sivripatent.com
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00
Tel : 0212 523 80 80 (Pbx) Fax : 0212 523 18 39 E-mail : info@sivripatent.com
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00

Patent Tescil Belgesi

Patent, ekonomi dünyasının en önemli problemleri arasında yer almaktadır. Patenti alınmayan birçok ürün, başkaları tarafından taklit edilmektedir. Bu durumda taklit edilen firmalar büyük müşteri kaybına uğramaktadır. Bu problemin önüne geçmenin en kestirme yolu patent tescil belgesi çıkartmaktır. Bu belge için Türkiye Patent Enstitüsüne başvurmanız gerekir. Bu konuda profesyonel aracılarla da çalışabilirsiniz. Güvenilir ve işin ehli patent ofisleri, bu konuda tecrübeli olduğu için, istediğiniz hizmeti, kolaylıkla gerçekleştirmektedir.

Güncel ve Etkili

Patent Tescil Belgesi

Firmamız, başvuru işlemleri için size bir form vermektedir. Bu formda, isim hakkını istediğiniz markanın adı ve firmada yetkili olan kişinin kimlik bilgileri, özenle doldurulmaktadır. Profesyonel hizmet anlayışını sizler için tercih eden firmamız, patent tescil ettirmek isteyen bütün firmaların işlemlerini, pratik bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Başvuru işleminin ilk adımı olan onay süreci, 3 aydır. Bu sürede, yapılacak itirazlar beklenir. Patent tescili işlemleriyle istediğiniz, isimin, tasarımın, görselin veya daha başka özel çalışmaların, patent şartların uyup uymadığı da, bu üç ay içerisinde belli olmaktadır. Patent tescil işlemleri, 3 aylık itiraz süresinden sonra, asıl kayıt işlemleriyle devam etmektedir.

Artık İsim Hakkı Sizin

Bu işlemlerde profesyonel olan ekiplerimiz, asıl kayıt işlemleriyle, 10 yıl sürecek patent tescil hakkını alabilmektedir. Asıl kayıt işlemlerinde de yine belli bir ücret ödeniyor. Patent tescil merkezi olan TPE, başvurunuzu onayladıktan sonra, patentini aldığınız ürünün veya ismin kullanım hakkını tamamıyla size veriyor. Bu patent işlemleri, yurt içinde geçerli bir işlemdir. Güvenilir hizmet anlayışı ile hizmet veren Sivri Patent, yurt dışı patent işlemlerini de sizin yerinize yapmaktadır. İsim hakkının alınması işlemlerinde bütün söz hakkı Türk Patent Enstitüsüne aittir. Bu enstitü, onay makamıdır ve isim hakkı gibi işlemlerde, gerekli yeterliliğe sahipseniz, marka ve isim tescil işlemlerini pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir. Patent tescillemek isteyenler için, en etkili pratik yolları sizler için tercih eden firmamız, güvenilir çözümler sunmaktadır. Markalaşmak isteyen bütün firmalar için, patent hakkı veya isim tescili işlemleri, çok önemli işlerdir. Marka ve isim tescil işlemleri yapılmadan reklam çalışmaları yapılmamaktadır.  

Patent Tescil Belgesi ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.