Tel : 0212 523 80 80 (Pbx) Fax : 0212 523 18 39 E-mail : info@sivripatent.com
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00
Tel : 0212 523 80 80 (Pbx) Fax : 0212 523 18 39 E-mail : info@sivripatent.com
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00

İstanbul Patent Firmaları

Profesyonel hizmet anlayışını benimseyen firmamız, gelecekte büyük bir firma olmak isteyenler için, marka tescil hizmetlerini, güncel çözümlerle gerçekleştirmektedir. Yurt içi ve yurt dışı patent hizmetlerinde İstanbul patent firmaları kategorisindeki şirketimiz, kısa zamanda çözüm sunmaktadır. Patent hizmetleriyle, isimleriniz ve markalarınız tamamen sizin oluyor.

Türk Patent Enstitüsü

İstanbul Patent Firmaları

Patent hizmetleri için, ülkemizde yetkili olan kurum TPE yani Türk Paten Enstitüsü’dür. Bu enstitüye yapılan başvurular, ön başvuru ile başlamaktadır. Patent tescil ettirmek isteyenler, önce bu ilk başvuru formunu doldurmaktadır. Bu başvuru formunda, tescili istenen isim, tasarım veya logonun bilgileri, şirket yetkilisinin kimlik bilgileri ve iletişim bilgileri bulunmaktadır. Patent tescil işlemleri kategorisinin bu ilk adımında, üç aylık bir itiraz süresi vardır. Bu itiraz süresinde, sizin yaptığınız başvurulara her hangi bir itiraz gelmezse, asıl kayıt dönemi geçilmektedir.

Kısa Zamanda Etkili Çözüm

Çözüm yöntemleri kategorisinde değerlendirilen bütün çalışmalarda, patent tescil merkezi konumundaki TPE, asıl kayıt işlemleriyle, on sene geçerli, patent hakkı vermektedir. Bu süre sona erdiği zaman, tekrar yenileme işlemleri yapmanız gerekir. Etkili ve güncel çözüm yöntemleriyle hizmet veren konunun uzmanı Sivri Patent, süreci hızlandırmaktadır. Başvurularınızın başarı oranı hakkında oldukça tecrübeli olan firmamız, istediğiniz etkili çözümleri gerçekleştirmektedir. Yurt dışı patent işlemlerinde de başarılı çözümleri sizler için sunuyoruz. Madrit protokolü, yurt dışı patent işlemlerinde, en çok tercih edilen protokoldür. Asya, Afrika ve diğer bölgelerin de, kendine has patent protokolleri vardır. Dünyada en meşhur protokol, Madrit protokolüdür.

Firmamız, yurt dışı protokol işlemleri için, istediğiniz mükemmel çözümleri sunmaktadır. Marka tescil işlemleriyle birlikte, patentini aldığınız ürünün reklamını, rahatlıkla yapabilirsiniz. Reklam ve organizasyon işlemlerinden önce gelen patent işlemleri, birinci sınıf çözüm adresinizdir. Tasarım, icat, logo, renk ve sanat eseri gibi birçok özel çalışma, patent sınıfına girmektedir. Patenti alınan bütün orijinal çalışmaların tescil işlemlerini yaptırabilirsiniz. Patent tescillemek profesyonel bir iştir. Bu nedenle, firmamızın çalışmalarını tercih ederek, bu tescil işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu konuda yeterli tecrübeye sahip olan konunun uzmanı firmamız, patent fiyatları kategorisinde, en uygun şartları sizler için hazırlamaktadır.  

İstanbul Patent Firmaları ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.