Tel : 0212 523 80 80 (Pbx) Fax : 0212 523 18 39 E-mail : info@sivripatent.com
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00
Tel : 0212 523 80 80 (Pbx) Fax : 0212 523 18 39 E-mail : info@sivripatent.com
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00

Patent Tescil Ofisi

Marka, isim ve patent tescili işlemlerinde profesyonel çözümler tercih edilmelidir. Dünyaya açılan bir firma olmak için, yurt dışı patent işlemleri yurt içinde etkili bir firma olmak için, yurt içi patent işlemleri takip edilmelidir. Firma olarak, bu konuda istediğiniz etkili hizmetleri, patent tescil ofisi ile çözüme kavuşturmaktayız. Ofisimiz, konusunda tecrübeli olduğu için, patent sorununu tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Patent Tescili Neden Önemlidir ?

Patent Tescil Ofisi

Büyük firmaların markalarının taklit edilememesinin nedeni, bu firmaların marka tescil işlemlerine önem vermeleridir. Patent tescili, yurt içinde ve yurt dışında, isim, marka, tasarım, ürün ve size özel bütün çalışmaları koruyan bir çalışmadır. Taklit edildiğiniz zaman yaptırım hakkınız olacaktır. Yani sizden izinsiz kimse, markanızı veya tasarımlarınızı kullanamaz. Bu nedenle, patent tescil merkezi işlemlerini, dikkatli bir şekilde takip etmelisiniz. Madrit protokolü gibi yurt dışında patent veren kuruluşlar, dünyaya açılmanız için bir fırsattır. İstanbul patent tescili hizmetleriyle, İstanbul firmalarına da hizmet veren firmamız, yurt içinde ve yurt dışında sizi temsil edecek markaları koruma altına almaktadır.

Patent Tescil Ofisleri

Patent almak için, bu konuda hizmet veren ve patent tescil işlemleri konusunda deneyimli firmalar tercih edilmelidir. İstediğiniz hizmeti sizler için sunan firmamız, patent tescil uzmanı çözüm yöntemleriyle, sizi Dünyada ve Türkiye’de temsil edecek markanızı, koruma altına almaktadır. Marka ve isim taklidi, firmalar için zarara neden olmaktadır. Bu nedenle, patent tescil sınıfları konusunda uzman firmaların çalışmaları tescil edilmelidir.

Güncel Patent

Gerek yurt içi olsun, gerekse yurt dışı olsun, patent konusunda yeni gelişmeler ve uygulamalar söz konusu olabilmektedir. Sivri patent olarak, yeni gelişmeleri sürekli takip etmekteyiz. Coğrafi konum, CE sertifikası, ISO sertifikası ve diğer patent işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Ön başvuru hizmetleri, bülten hizmetleri ve tescil işlemlerinin sonlandırılması gibi birçok kategoride, etkili çözümler sunuyoruz. Dünya markası olmak isteyen bütün firmalar için en etkili çözüm yöntemlerini, sizler için sunan patent firmamız, Türkiye Patent Enstitüsü’ne yapılacak bütün başvurularınızı, titizlikle gerçekleştirmektedir. Kısa zamanda marka işlemleriniz, güncel çözüm yöntemleri kullanılarak, profesyonel ekiplerimiz tarafından çözüme kavuşturulmaktadır.  

Patent Tescil Ofisi hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.