Tel : 0212 523 80 80 (Pbx) Fax : 0212 523 18 39 E-mail : info@sivripatent.com
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00
Tel : 0212 523 80 80 (Pbx) Fax : 0212 523 18 39 E-mail : info@sivripatent.com
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00

Tasarım Tescil Uzmanı

Bir ürün çıkarmak veya yeni bir şirket ismi ile piyasaya çıkmak, etkili bir reklam ister. Büyüme hedefi olanlar için ve piyasada marka olmak isteyenler için tescilleme işlemleri ihmal edilmemelidir. Büyük bir marka olduğunuzda tescilleme işlemlerinin ihmal edilmesi, uyanık kimselerin isim hakkınızı alabilir. Bu durumda firma ve marka için bu kişiden isim hakkınızı yine parayla almak zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi durumlar yaşanmıştır. Marka tescili, profesyonel çözüm için ilk adımdır. Piyasa sıkça rastlanılan, ünlü markaların taklidi ancak tescil işlemleriyle önlenebilir.

Tasarım Tescil

Tasarım Tescil Uzmanı

Dünya genelinde söz sahibi bir marka olmak da yine marka tescilinden geçer. Dünyada, her kıtada belli protokoller vardır ve bu protokollerin içerisinde üye olan ülkelerde marka tescillemek belli bir prosedüre bağlıdır. Ülkemizde de bu iş için Patent Kurumu söz sahibidir (TPE). Tasarım, resim, logo, renk, bilimsel çalışma, sanatsal çalışma, icat ve isim gibi birçok özel çalışma, patent tescili hizmetleriyle tamamen size ait olabilir. Eserlerinizin, tasarımlarınızın veya markanızın taklit edilmesi veya kullanılması, tasarım tescil hizmetleri ile korumaya alınmaktadır. Tescil işlemlerinde sorgulama, önemli bir konudur. Tescilini istediğiniz isim, marka, tasarım ve diğer özel çalışmalar, daha önceden tescillenmemiş olması gerekir. Tasarım tescil uzmanı firmalar, bu konuda etkili çözümler üretmektedir.

Tasarım Tescil Belgesi

Özel çalışmaların resmi yaptırımlarla korunması işlemi olan bu tescil işlemlerinde, konunun uzmanı olan firmalarla çalışmak, sorunsuz bir şekilde başvuru işlemini bitirmek isteyenlerin ilk tercihidir. Tasarım tescili çözümleriyle hareket eden bu firmalar içerisinde yer alan kuruluşumuz, konusunda deneyimli elemanlarla kısa zamanda başarılı sonuçlar elde edebilmektedir. Tasarım tescillemek, uzmanlık ister. Yılın her gününde hizmet sunan firmamız, müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Aradığınız etkili çözüm yöntemlerini güncel ve etkili yöntemlerle geliştiren Sivri Patent, kısa zamanda sonuç almak isteyenler için, hızlı ve etkili çalışma programları uygulamaktadır. Yapacağınız başvurunun başarı yüzdesini ilk anda tespit edebilen firmamız, isim hakkını elde etmeniz için pratik yolları uygulamaya geçirmektedir. Marka tescilleme işlemleriyle, artık markanızın orijinal özelliklere sahip olacaktır. Taklit edilemediği için, kısa zamanda markalaşma meydana gelecektir.

Tasarım Tescil Uzmanı ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.