Tel : 0212 523 80 80 (Pbx) Fax : 0212 523 18 39 E-mail : info@sivripatent.com
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00
Tel : 0212 523 80 80 (Pbx) Fax : 0212 523 18 39 E-mail : info@sivripatent.com
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00

Yurt Dışı Tasarım Tescili

Yurt Dışı Tasarım Tescili

Marka olmak İçin marka tescili, olmazsa olmazdır. Büyük firmalar reklama ve marka tescili işlemlerini büyük önem verir. Bunun nedeni taklit edilmemek ve firma isminin kullanım hakkını korumaktır. Reklam işlemlerinden önce yapılması gereken en önemli iş marka tescilidir. Reklamı yapılacak isimin, isim hakkı mutlaka alınmalıdır. Yurt içi ve yurt dışı tescil işlemleri, nitelik bakımından farklıdır. Yurt için marka tescili, yurt içinde, yurt dışı marka tescil işlemleri, belirtilen ülkeler bazında geçerlidir. Yurt dışı tasarım tescili işlemleriyle, dünya markası olabilirsiniz.

Dünya Markası Olmak İçin İlk Adım

Ticarete başlarken isim hakkı almanız, taklit edilmenizi önleyecektir. Aynı konu dünya markası olmak için de geçerlidir. Dünyaya açılmaya karar verdiğiniz zaman, yurt dışı tasarım tescili sınıfları konusunda geniş bir araştırma yapmalısınız. Çalışmak istediğiniz bölge veya kıta, bu sınıflandırma tercihinde önemli rol oynayacaktır.

Yurt Dışına Özel Patent Çalışması

Wıpo’nun 1967 yılında kurulması ile başlayan kişisel isim, logo ve tasarım haklarının korunması, günümüzde büyük bir gelişme sağlamıştır. Bu gün yüzlerce ülke için geçerli marka tasarımı için Madrid Protokolü tercih edilmektedir. OAPI ( Afrika birliği), İspanya’da EVIPO birliği, Avrupa topluluğu, Avrasya bölgesi ve Arap ülkeleri gibi toplulukları tercih ederek, Uluslararası marka tescili işlemlerini yaptırabilirsiniz. Yurt dışı tasarım tescili fiyatları, kapsadığı ülke sayısına göre farklılık göstermektedir. Yurt dışı tasarım tescili başvurusu için direkt başvuru yapılabildiği gibi, aracı firmalar vasıtasıyla başvuru yapılabilmektedir.

Dünya Devi Olmanın İlk Adımı

Firmamız, dünya devi olmanız için en önemli adım olan yurt dışı tasarım tescili süreci konusunda her türlü yardıma hazırdır. Bilenle bilmeyen bir olmaz. İsim, logo ve tasarım tescilinde profesyonel olan firmamız, kısa zamanda marka tescilini çözüme kavuşturmaktadır. Profesyonel hizmet tercihi yapacağınız zaman bizi arayın, hizmet kalitesini görün. Kesin çözüm için en önemli unsur olan uzman kadro tercihimiz, etkili ve başarılı çözüm ortağınız olacaktır. Yurt dışı veya yurt içi patent işlerinde adından sıkça söz ettiren Sivri Patent, güncel çözümlemelerle, isim, logo, tasarım ve diğer kategorilerde, marka tescil işlemlerinizi kısa zamanda çözmektedir.

Yurt Dışı Tasarım Tescili ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Blog

Marka Tescili, Patent Tescili ile ilgili en güncel bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

Uzmana Danışın

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

 E-mail info@sivripatent.com

 Telefon :  0212 523 80 80

 Fax  :  0212 523 18 39

Bizi Takip Edin

Sivri Patent Sosyal Medya Hesaplarını Takip Ediyor musunuz ?

Ücretsiz Araştırma Formu