Tel : 0212 523 80 80 (Pbx) Fax : 0212 523 18 39 E-mail : info@sivripatent.com
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00
Tel : 0212 523 80 80 (Pbx) Fax : 0212 523 18 39 E-mail : info@sivripatent.com
Pazartesi - Cuma : 09:00 - 18:00

Tasarım Tescil Hizmetleri

Marka tescil hizmetleri, ekonomi dünyasının en önemli işlemleri içerisinde yer almaktadır. Büyük bir firma sahibi, isim hakkını almadıysa, kısa zamanda firma ismi taklit edilecek ve sonuç olarak müşteri kaybedeceksiniz. Bu istenmeyen durumlarla karşılaşmamak için marka tescili işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmeniz gerekir.

Tasarım Tescil Sorgulama

Tasarım Tescil Hizmetleri

Tescil işlemlerinde birinci sınıf çözüm üreten konunun uzmanı firmalar, güncel çözümlerle kısa zamanda bu belgeyi alabilmektedir. Türkiye Patent Enstitüsü, size tescil belgesini verecek kurumdur. Marka tescillemek isteyen bu kuruma başvurmalıdır. Ancak başvuru süreci hakkında bilgi sahibi olan firmalarla çalışmayanlar, kolay kolay netice alamaz. Bu nedenle bir bilene sormalısınız. İşin ehli ile hareket edenler, bu konuda kesin sonuç alabilmektedir. Tasarım tescil hizmetleri, sizin ekonomi dünyasındaki garantörünüzdür. Yani, tescilsiz yola çıkanlar, kısa zamanda taklit edilir ve yok olur. Bu nedenle dünya çapında bir firma olmanın en önemli şartı, tescil işlemleridir. İcat, tasarım, isim, logo, patent ve diğer birçok özel çalışma, tasarım tescil uzmanı tarafından pratik bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Tescil Belgesi

Bu işlem için, ön başvuru formu doldurulmaktadır. Banka dekontu ile TPE’ye başvurduğunuzda, ilk başvuru gerçekleşmiş olacaktır. Patent tescili işleminin ilk adımı olan bu işlem, başarılı ve etkili çözüm yöntemlerinin ilk ayağıdır. Tasarım, isim veya markanıza gelebilecek şikayetler ve itirazlar, ilk başvuruda değerlendirilmektedir. İsim benzerliği, tasarımın birebir kopya olması ve benzeri birçok durumda, tescil hakkı verilmemektedir.

Marka Tescil Firması

Tasarım tescili, yurt içi ve yurt dışı olmak üzeri iki kategoride gerçekleşebilir. Yurt dışında matrit protokolü, en meşhur olan başvuru merkezidir. Ülkemizde tasarım tescillemek, daha kolaydır. Bu konuda tecrübeli firmalar kısa zamanda bu işlemi bitirmektedir. Bu konuda tecrübeli elemanlarla çalışan firmalar, tasarım tescili işlemlerini etkili bir şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Ön başvuru işlemleri, asıl başvuru işlemleri ve kısa zamanda bütün başvuru işlemlerinin bitirilmesi gibi işlemler, Sivri Patent farkı ile kolay bir şekilde sonuçlandırılmaktadır. 10 yılda bir yenilenen patent tescilleme işlemi, piyasanın en iyisi olmak için ilk ciddi adımdır. On yılda bir yenileme yapmazsanız, isim hakkınız alınabilir.  

Tasarım Tescil Hizmetleri ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.